Pierwszy dzień wiosny

„Przyszła wiosna już, nareszcie,

Jest zielono na wsi, w mieście.

Obudziła misia, jeża,

żabę, nietoperza”

Dziś w ośrodku świętowaliśmy nadejście wiosny. Dzieci obejrzały przygotowane przedstawienie i wzięły udział w quizie wiosennym. Potem wszyscy wspólnie ubraliśmy Marzannę i po krótkim spacerze na dobre pożegnaliśmy odchodzącą Zimę.

Zobacz pozostałe zdjęcia – Pierwszy dzień wiosny