„Marzec wyjął grosik srebrny,
Teraz będzie mu potrzebny.
Do kwiaciarni marzec pobiegł,
Kupić bukiet na święto kobiet”
W piątek świętowaliśmy w naszym Ośrodku Dzień Kobiet. Było miło, wesoło i wzruszająco. Panie oraz Dziewczęta obdarowane zostały upominkami a i dla Chłopców znalazło się małe słodkie co nieco.
Pragniemy wszystkim Kobietom i Dziewczynkom życzyć dużo uśmiechu na twarzy, życzliwych ludzi dokoła, mnóstwo przyjaźni. Spełniajcie swoje marzenia!!!



Zobacz pozostałe zdjęcia – Dzień Kobiet
