Dzień Kobiet

„Marzec wyjął grosik srebrny,

Teraz będzie mu potrzebny.

Do kwiaciarni marzec pobiegł,

Kupić bukiet na święto kobiet”

W piątek świętowaliśmy w naszym Ośrodku Dzień Kobiet. Było miło, wesoło i wzruszająco. Panie oraz Dziewczęta obdarowane zostały upominkami a i dla Chłopców znalazło się małe słodkie co nieco.

Pragniemy wszystkim Kobietom i Dziewczynkom życzyć dużo uśmiechu na twarzy, życzliwych ludzi dokoła, mnóstwo przyjaźni. Spełniajcie swoje marzenia!!!

Zobacz pozostałe zdjęcia – Dzień Kobiet