Spotkanie wigilijne

W tym roku Wigilia, w naszej placówce była wyjątkowa, pełna ciepła, radości i świątecznej atmosfery. W programie znalazły się jasełka, które wprowadziły wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój. Uroczystość uświetnił także koncert szkolnego zespołu „Rozkręceni Mechanicy” z Mechanik. Spotkaniu towarzyszyły rozmowy, wspólne kolędowanie oraz degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych.

Korzystając z okazji życzymy Wszystkim zdrowych, spokojnych i przede wszystkim rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz pozostałe zdjęcia – Spotkanie wigilijne