Dzień Tańca

21 czerwca w naszym Ośrodku gościliśmy Panią Joannę Gąskę wraz z grupą roztańczonych przedszkolaków z przedszkola Nr 2 w Rykach. Mogliśmy obejrzeć różne tańce ludowe w wykonaniu małych artystów i posłuchać ludowych piosenek. Uwieńczeniem spotkania były zabawy integracyjne i wspólna, pamiątkowa fotografia.

Zobacz pozostałe zdjęcia – DZIEŃ TAŃCA

Dzień Rodziny

17 czerwca w naszym Ośrodku obchodziliśmy Dzień Rodziny. Z tej okazji zorganizowaliśmy piknik rodzinny. Wspólnie spędzony czas wypełniały różnorodne zabawy i atrakcje zapewnione przez Animatorkę Zabaw Alicję Niebrzydowską. Dzięki uprzejmości Siedliska Sarny dzieci mogły skorzystać z zabawy na dmuchanym zamku. Dla wszystkich był słodki poczęstunek i grillowane kiełbaski.

Zobacz pozostałe zdjęcia – DZIEŃ RODZINY

Dzień Dziecka

W Dniu Dziecka bawiliśmy się na całego.

Były tańce i zabawy ruchowe , różne konkursy oraz malowanie twarzy, a na poczęstunek pyszne gofry . Zakończeniem dnia, na odpoczynek,
było wspólne oglądanie bajki .

Zobacz pozostałe zdjęcia – Dzień Dziecka

Sadzimy kwiatki na Dzień Matki

W Dniu Matki sadziliśmy w Ośrodku kwiatki! Zanim ziemię do doniczek wsypaliśmy, trochę wspólnie planowaliśmy:”
Co z czym będzie pasowało? Czy to ładnie będzie wyglądało?”. Gdy już wizja jakaś była, Robota szybko ruszyła! Tu aksamitki, stipa i pelargonie, tam czyściec wełnisty i begonie. Nowe kwiatowe kompozycje ustawiliśmy, i wszystkie dokładnie podlewaliśmy. Bardzo się ucieszyliśmy, że nasz ogród tak ozdobiliśmy.

Zobacz pozostałe zdjęcia – Sadzenie kwiatów